JAK TO DZIAŁA?

Kompleksowe usługi
budowlane od A do Z

Stawiając na nas zyskujesz pewność, że cała Twoja inwestycja znajduje się w rękach fachowców, którzy biorą pełną odpowiedzialność za jej realizację. Świadczymy wszechstronne usługi budowlane pełniąc rolę zarówno generalnego wykonawcy, jak i służąc wsparciem, jako podwykonawca.

Bez względu na formę współpracy, zawsze dbamy o najwyższą jakość, potwierdzaną przez fakt, iż:

Kompleksowe usługi.

Stawianie fundamentów oraz murów, do tego elektryka, hydraulika, kanalizacja, tynkowanie, malowanie, ocieplanie, montaż drzwi, okien, połaci dachowych oraz szeregu innych niezbędnych elementów. Robimy wszystko, aby oddać Ci w pełni przystosowany i gotowy obiekt.

Wykwalifikowani pracownicy.

W naszych szeregach znajdują się doskonali specjaliści, mogących pochwalić się odpowiednim doświadczeniem i predyspozycjami do wykonywania swojej pracy na najwyższym poziomie.

Profesjonalny sprzęt.

Do codziennych zadań służą nam wyłącznie profesjonalne maszyny i urządzenia, które są regularnie naprawiane i serwisowane. Dzięki nim mamy pewność, że wszelkie prace budowlane i wykończeniowe przebiegają szybko i sprawnie – bez zbędnych przestojów czy innych utrudnień.

CO DZIĘKI NAM ZYSKASZ?

Twoje korzyści wynikające ze skorzystania
z naszych usług budowlanych

Wybierając naszą firmę zyskasz przede wszystkim kompleksowość, wynikającą z tego, że zajmiemy się absolutnie wszystkimi aspektami Twojej inwestycji. Od przygotowania miejsca na budowę obiektu, poprzez jego wzniesienie, aż po wykończenie pod klucz i dostarczenie gotowej realizacji.

Dzięki takiej wszechstronności zyskasz to, na czym najbardziej Ci zależy, czyli:

Oszczędzisz swoje pieniądze.

Powierzając wszystkie działania tylko jednej firmie zyskasz preferencyjne stawki, na które nie mógłbyś liczyć delegując je kilku oddzielnym podmiotom. To przełoży się na realne oszczędności, a w rezultacie – istotnie obniży cały koszt Twojej inwestycji.

Zminimalizujesz formalności.

Jeden wykonawca to także dużo mniej dokumentów i innych formalnych czynności, które musiałbyś wykonać decydując się na powierzenie prac wielu firmom.

Przyśpieszysz proces powstawania inwestycji.

Mniejsze koszty, mniej formalności, a do tego wszystko dostępne “od ręki” i “na miejscu”. Takie podejście sprawi, że Twoje przedsięwzięcie będzie powstawało znacznie szybciej. Bez zbędnych przestojów, oczekiwania na wykonawców, jak i wielu innych elementów opóźniających realizację.

SPECJALIŚCI W SWOICH DZIEDZINACH

Usługi budowlane – na czym polegają?

W ramach naszych usług budowlanych dostarczamy niezbędne wsparcie związane zarówno z kompleksowym zbudowaniem całej nieruchomości, jak i z wykonaniem konkretnych prac. Z przyjemnością pełnimy rolę zarówno generalnego wykonawcy – odpowiadającego za całość prac budowlanych, jak i podejmujemy się funkcji podwykonawcy – odpowiedzialnego za jej określony wycinek. Dysponujemy pełnym wachlarzem umiejętności oraz niezbędnego sprzętu, dzięki któremu możemy podejmować się

wykonywania najbardziej skomplikowanych i wymagających usług budowlanych. Trudnimy się zarówno budowaniem gotowych projektów (począwszy od przygotowania placu budowy, wylania fundamentów, poprzez wznoszenie murów, na pracach wykończeniowych kończąc). Z powodzeniem radzimy sobie także z mniejszymi pracami – polegającymi na wykonywaniu konkretnych i ściśle określonych robót.

W ramach naszych działań zapewniamy wsparcie najlepszych fachowców:

Hydraulików

Hydraulików

Elektryków

Elektryków

Budowniczych

Budowniczych

Cieśli

Cieśli

Monterów konstrukcji stalowych

Monterów konstrukcji stalowych

Malarzy i tynkarzy

Malarzy i tynkarzy

Spawaczy

Spawaczy

Ślusarzy

Ślusarzy

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTUJESZ?

Jesteśmy do Twojej
dyspozycji

Od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00.

Siedziba firmy:
PROFISELF SP. Z O. O.
ul. Alojzego Pawliczka 22 A
41-800 Zabrze

T: + 48 729 282 971
E: biuro@profiself.com

NIP:
 6482790238

Formularz kontaktowy